Zsinór és borítékok dokumentumokhoz
Zsinór és borítékok dokumentumokhoz
Kötöző zsinórok elengedhetetlenek számos területen, legyen szó otthonról, irodáról vagy kereskedelemről. Széles választékunk különböző igényeket és alkalmazásokat kielégít, a szokásos kötözéstől a speciális felhasználásig. Kínálatunkban megtalálhatóak:
Juta kötöző zsinórok: A juta kötöző zsinórok természetes rostokból készülnek, ami magas szilárdságot és ellenállóságot biztosít számukra. Rusztikus megjelenésük ideális dekoratív projektekhez, kézműves munkákhoz, valamint csomagoláshoz és tárgyak összekötéséhez. A juta kötöző zsinórok ökológiai választást is jelentenek, mivel biológiailag lebomlanak.
Polipropilén kötöző zsinórok: A polipropilén kötöző zsinórok műanyagból készülnek, ami kiváló szilárdságot és ellenállást biztosít a nedvességgel, vegyszerekkel és UV-sugárzással szemben. Ezek a zsinórok ideálisak ipari alkalmazásokhoz, ahol magasabb szilárdsági és ellenállási követelmények vannak. Nagyobb súlyú tárgyak csomagolására és kötözésére is alkalmasak.
Trikolór zsinórok: A trikolór zsinórok, amelyek három különböző színt kombinálnak, kiválóan alkalmasak vizuális megkülönböztetésre és dekoratív célokra. Ezeket gyakran használják különböző tételek megjelölésére vagy színes akcentusok hozzáadására a projektekhez. A színek stabilak és nem fakulnak, biztosítva a hosszú élettartamot még intenzív használat mellett is.
Szállító tasakok
A szállító tasakok praktikus megoldást jelentenek a kísérő dokumentumok tárolására és csatolására csomagokhoz, küldeményekhez vagy más tárgyakhoz. Kínálatunk különböző típusú és méretű tasakokat tartalmaz, amelyek különböző igényeknek és követelményeknek megfelelnek:
Különböző méretű szállító tasakok: Kínálunk tasakokat különböző méretekben, amelyek ideálisak különböző dokumentumok, például számlák, szállítólevelek, garancialevelek és egyéb fontos papírok csatolására. Ezek a tasakok kiváló minőségű anyagokból készülnek, amelyek biztosítják szilárdságukat és ellenállóságukat, védve a dokumentumokat a sérülésektől vagy elvesztéstől.
Gyakorlati használat a logisztikában: A szállító tasakok pótolhatatlanok a logisztikai műveletek során, ahol biztosítani kell, hogy minden dokumentum biztonságosan csatlakozzon a csomagokhoz vagy küldeményekhez. Használatuk megkönnyíti a szervezést és a küldemények nyomon követését, csökkentve a hibák vagy dokumentumok elvesztésének kockázatát.
Különböző típusú tasakok: Kínálatunkban találhatók tasakok különböző záródási megoldásokkal, beleértve az öntapadós és nyitott tasakokat. Az öntapadós tasakok gyors és egyszerű rögzítést biztosítanak a csomagokhoz, míg a nyitott tasakok rugalmasabbak lehetnek a felhasználó igényei szerint.
A kötöző zsinórok és szállító tasakok kulcsfontosságú elemei a hatékony csomagolásnak, szervezésnek és dokumentumkezelésnek. Kínálatunk különböző lehetőségeket biztosít, amelyek megfelelnek otthoni, irodai vagy ipari alkalmazásokhoz szükséges igényeknek. Biztosítson megbízható és kiváló minőségű termékeket, amelyek segítenek rendet és hatékonyságot fenntartani munkájában.
Legkelendőbb a kategóriában
Juta zsineg 100g 60m (500x3) 1.75mm
A jutazsineg természetes anyagból, jutából készül. A zsineg alkalmas irodákban, iskolákban, raktárakban és háztartásokban való használatra, például csomagok csomagolására, dolgok összekötésére... Anyag: 100% juta. Dtex/grammtömeg: 500x3/100 g Átmérő: 1,75 mm Tekercselés: 60 m
10+ db
Juta zsineg 100g 100m (500x2) 1.25mm
Természetes anyagból készült zsineg - juta irodai és otthoni használatra. Hossza 100 m. Dtex/tömeg: 500 x 2/100 g Hossza: 100 m
100+ db
Polipropilén zsineg 100g 124m (7,800)
Klasszikus színű polipropilén zsineg üzletekben, irodákban és otthonokban való használatra. A zsineg hossza 124 m. Az aktuális kínálat szerinti színekben. Dtex/tömeg: 7800/ 100 g Hossza: 124 m
1+ db
105x6-os zsineg, 100 g, élelmiszeripari minőségű, fehér (prolen), CV
100 g-os fehér, élelmiszeripari minőségű zsineg, anyaga: CV
10+ db
Trikolor zsineg 40g 63m (72x9) 1.25mm
Háromszínű zsineg dokumentumok lezárására. Hossza kb 63 m. Dtex/tömeg: 72 x 9/40 g Hossza: 63 m
100+ db
Juta zsineg 200g 200m (500x2) 1.25mm
Természetes anyagból készült zsineg - juta irodai és otthoni használatra. Hossza 200 m. Dtex/tömeg: 500 x 2/200 g Hossza: 200 m
100+ db
Polipropilén zsineg 250g 200m (12,500)
Klasszikus színű polipropilén zsineg üzletekben, irodákban és otthonokban való használatra. Zsineg hossza 200 m. Az aktuális kínálat szerinti színekben. Dtex/tömeg: 12500/ 250 g Hossza: 200 m
100+ db
Polipropilén zsineg fehér 5 kg 5000 m (10 000)
Az orsó súlya 5 kg, kb. 5000 méter az orsón, min. szakítószilárdság 50 kg. A zsineg hozzávetőleges átmérője kb. 2 mm.
1+ db